Më mbaj mend (për 1 muaj)

Festina Mejzini - Killing Me Soffly Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Strumming my pain with his fingerssinging my life with his wordskilling me softly with his song
killing me softly with his song
telling my whole life with his words
killing me softly with his song

I felt all flushed with fever embarrassed by the crowd
I felt he found my letters and read each one out loud.
I prayed that he would finish but he just kept right on.

Strumming my pain with his fingers
singing my life with his words
killing me softly with his song
killing me softly with his song
telling my whole life with his words
killing me softly with his song

Strumming my pain with his fingers
yes he was)
singing my life with his words
killing me softly with his song
killing me softly with his song
telling my whole life with his words
killing me softly with his song


Festina Mejzini - Killing Me Soffly
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Killing Me Soffly".
3. Video është e këngës "Killing Me Soffly", por nuk këndohet nga Festina Mejzini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Festina Mejzini:


Komente 0