Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Festina Mejzini - Just The Way You Are  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/03/2012

2012-03-04T21:01:23+00:00Oh her eyes her eyes
Make the stars look like they're not shinin'
Her hair her hair
Falls perfectly without her trying
She's so beautiful
And I tell her everyday (yeahh)

I know I know
When I compliment her she won't believe me
And it's so it's so
Sad to think that she don't see what I see
But every time she asks me "Do I look okay? "
I say

[Chorus:]
When I see your face (face face...)
There's not a thing that I would change
'Cause you're amazing (amazing)
Just the way you are (are)
And when you smile (smile)
The whole world stops and stares for a while
'Cause girl you're amazing (amazing)
Just the way you are (are)

[Verse 2:]
Her lips her lips
I could kiss them all day if she'd let me
Her laugh her laugh
She hates but I think it's so sexy
She's so beautiful
And I tell her everyday

Oh you know you know you know
I'd never ask you to change
If perfect's what you're searching for
Then just stay the same
So don't even bother asking if you look okay
You know I'll say

[Chorus:]
When I see your face (face face...)
There's not a thing that I would change
'Cause you're amazing (amazing)
Just the way you are (are)
And when you smile (smile)
The whole world stops and stares for a while
'Cause girl you're amazing (amazing)
Just the way you are (are)

The way you are
The way you are
Girl you're amazing (amazing)
Just the way you are (are)

[Chorus:]
When I see your face
There's not a thing that I would change
Cause you're amazing (amazing)
Just the way you are (are)
And when you smile
The whole world stops and stares for awhile
Cause girl you're amazing
Just the way you are

Yeah


Më Shumë Këngë Nga Festina Mejzini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet