Më mbaj mend (për 1 muaj)

Festina Mejzini - Eja Të Vejmë Kurorë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014

Komente

Asnjë Koment

08/04/2014

2014-04-08T01:41:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Të Vejmë Kurorë" kënduar nga Festina Mejzini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Festina Mejzini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Festina Mejzini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet