Më mbaj mend (për 1 muaj)

Festina Mejzini - Si Dielli Hanen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  55

Jena tret te dy n'trishtim
N'mes vetmise , kena met

Kena ik, kena ardh sa here
Lamtumirat s'kane vlejte
.............
S'mujte dot me m'pas perhere
S'mujte dot me ken i jemi
N'heshtje t'amblen dashni kerkojme
Tash qe fati , s'po na e don

M'ke thone t'mos qaj
Nuk patem faj
Por kam me t'dasht si Dielli Hanen
Qe kurre s"bahen bashke

Lumturia m'eshte vjeteru
Prej kur s'shoh syte e tu
N'tjeter vend ti, n'tjeter une
N'shpirt kam dimer t'pafund
Festina Mejzini
Publikimi: 10/10/2016
Festivali: Kënga Magjike 2016
Muzika: Eriona Rushiti
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj


Festina Mejzini - Si Dielli Hanen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Dielli Hanen".
3. Video është e këngës "Si Dielli Hanen", por nuk këndohet nga Festina Mejzini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Festina Mejzini:


Komente 0