A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • 20-12-2018 - 22-12-2018
    Pallati I Kongreseve, Tiranë
    Janë përcaktuar sot 22 këngët që do të marrin pjesë në netët e Festivalit të 57-të të Këngës në RTSH. Komisioni përzgjedhës ka shqyrtuar me objektivitet maksimal 54 këngët që ishin regjistruar për të qenë pjesë e festës më të madhe të muzikës në Shqipëri. Ajo që bie në sy në këtë listë, të renditur sipas rendit alfabetik, është rikthimi i këngëtarëve tanë të mirënjohur, traditë kjo që vijon që nga... Songs & Lyrics

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018