A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
16/12/2005 - 18/12/2005
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Attendees: Soni Malaj & Drini Zeqo
TVSH / Radio Tirana

Festivali i 44-të i Këngës në RTSH u mbajt në dhjetor të vitit 2005 në Pallatin e Kongreseve në Tiranë


ÇMIMI I PARE:

Titulli i këngës: Zjarr e ftohtë
Këndon: Luiz Ejlli
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Dr.Flori


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019