A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
16/12/2004 - 18/12/2004
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Attendees: Leon Menkshi & Hueyda El Saied
TVSH / Radio Tirana

Drejtor i Festivalit: Gezim Podgorica
Drejtor artistik: Alfred Kacinari
Regjisor: Pali Kuke
Skenograf: Bashkim Zahaj
Skenari:
Dirigjent:
Orkestra Simfonike e RadioTelevizionit
Prezantues: Leon Mekshi & Huejda El Sajed


Tre cmimet e para:

ÇMIMI I PARE
Titulli i këngës: "Nesër shkoj"
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Pandi Laço
Këndon: Ledina Çelo
Orkestruesi: Adrian Hila

2.Luiz Ejlli - Harresë Kujtimesh
3.Jonida Maliqi - Frikem Se Më Pëlqen


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  9
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019