Më mbaj mend (për 1 muaj)

Festivali Në RTSH

Festivali i 37-të në RTSH

Festivali i 37-të në RTSH
Prezantuesit: Gazmend Gjoka, Inis Gjoni, Hygerta Sako & Luigj Gurakuqi Jr.
TV: TVSH
Radio: Radio Tirana

Çmimi i Parë - Albërie Hadergjonaj "Mirësia dhe e vërteta"
Teksti:Arben Duka
Muzika:Luan Zhegu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Festivali i 37-të në RTSH (Tekste & Video)


Komente 0