A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivali i 37-të në RTSH

Attendees: Gazmend Gjoka, Inis Gjoni, Hygerta Sako & Luigj Gurakuqi Jr.
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana

Çmimi i Parë - Albërie Hadergjonaj "Mirësia dhe e vërteta"
Teksti:Arben Duka
Muzika:Luan Zhegu


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  9
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019