A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivali i 41-të në RTSH

Prezantuesit: Adi Krasta & Ann Francis Vata
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana

Mira Konçi "Brënda vetes më merr"
Teksti: Pandi Laço
Muzika: Shpëtim Saraçi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019