Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Feston Dumani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Feston Dumani është një autor këngësh. Feston Dumani klaviaturist (sintash) si dhe producent. Nga Prishtina, pronar i studio ANSound si dhe antarë i studioNushiProductionLabel. Kultivues kryesisht i muzikes popullore Moderne. . Aktivitetet: Studio orkestrim si dhe dasma me kengetarë te ndryshem. Producent orkestrues i shume kengeve....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Arton Cervadiku

Akil Beqiri

Gramoz Kotroci

Shefqet Gjocaj

Olsi Gjondedaj

Samer Agolli

Labinot Mezini

Anton Bushi

Tags: Feston Dumani, Nushi Music


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet