Më mbaj mend (për 1 muaj)

Feta Gjoleka - Lamtumir (Feat. Zait Aliu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me shum halle dhe me shum mundime
Do ta knoj kete kang per dashnoren time
Por sdi qysh me ja fillu, me kendu
Vaj per mu

Heren e fundit kur e kam taku
Me ka than se duhesht me u largu
Dikush tjeter e ka ba, per me u ndaaa

Kush na ka bo, na t'dy e dashurr per me qaa
Kush zemrat tonaa mjerisht naj ka vraa
Si nuk paten as pak frig, ket mekat per m'eboo

Vetem ty tkam Premtu
Sa t'jet Jeta do te duuu
Vetem ty tkam dhan bess
Sa t'jet jeta do te Press

Eja,eja kthehu tii, mos me lee me lot ne syy
Ty te dua t'Dashuroj, se pa ty jo s'mund t'Jetoj

N'fillim kur m'thae me u largu
Mednova se deshte vetem me m'tall mu
Por dy pika Lshojj
Gjithqka mbaroj

Mos e dashur mos, te kam than
Kto tri vite moj si i haron
Por ti smunde me m'shiqu
Shpejt je largu.

Ma thuj t'lutem fjaln e fundit LAMTUMIR
Lot tkishin mbulu dy syt,Shpejt ke ikk
Se zoti do ti denoj
Si nuk paten aspak frig

Mbeta vetem me lot ne sy
LAMTUMIR moj dashuri
LAMTUMIR pergjithmon
Ndonje tjeter ndoshta t'gezon

Ja keshtu do ta mbaroj
Qe ket kang per ty kendoj
Ket keng ty ta kam kushtu
Se sa tkam dasht ti mem KUPTU

Ky tekst u dërgua nga Vetonii   jjetta   WettMiia


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Zait Aliu
Publikimi: 13/09/2008


Komente 0


Feta Gjoleka - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Feta Gjoleka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.