Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fetah Bajgora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Fetah Bajgora është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhavit Nimanaj

Shaban Demaj

Mergim Mazreku

Fadil Nreca

Ramiz Bytyqi

Skënder Fejzullahu

Gjergj Gjoni

Zymer Gashi

Bajram Gashi

Afrim Gashi

Tags: Fetah Bajgora


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet