Më mbaj mend (për 1 muaj)

Feti Janca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Gramsh 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Feti Janca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Prill 2018, Xhevair Janca & Feti Janca publikojnë videoklipin "Fshi Lotet Nuse". Më datë 6 Gusht 2019, Vëllezërit Janca publikon videoklipin "Mik Dhe Shok". Më datë 22 Tetor 2019, Vellezerit Janca publikon videoklipin "Vajze Nga Dumrea, Nuse Ne Sulove"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Xhevair Jancës

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Perlat Merko

Dionis Serdari

Kujtim Beqaj

Florjan Pançi

Pandeli Tocka

Dritan Banaj

Kreshnik Alikaj (Niku)

Klajdjan Torra

Idajet Hysa

Rudi Hasanllari

Tags: Feti Janca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet