Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Shumë Ngat” Nga Fibi & Getinjo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[26-06-2015]
Janë dy emra të rinj të estradës, por që kanë bashkuar forcat dhe kanë vendosur të vijnë me një duet.Fjala është për këngëtaren Fibi dhe Getinjon, të cilit më së shumti e kemi njohur si tekstshkrus e disa teksteve për këngëtaret tona."Shumë Nalt" titullohet kënga që kanë sjellë dhe videoklipi është mjaft i nxehtë.Fillimisht mendohej se ky duet i Getinjos vinte me Dafina Zeqirin por më pas u bë e ditur se në klip është këngëtarja Fibi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Fibi - Shume Ngat (Feat.Getinjo) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0