Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fibi, Foto Nga Xhirimet E Klipit “Inat“

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[01-05-2016]
Këngëtarja e njohur shqiptare Daniela Kamberi – Fibi, ka përfunduar videoklipin më të ri të quajtur “inat” ndërsa Fibi duket shumë fresh në pamjet e këngës që pritet të publikohet shumë shpejt.Ende nuk dihet nëse Fibi ka marrë ‘inat’ ndokënd që ia ka kushtuar këngën e fundit, apo [për ‘çfarë’ inati bëhet fjalë.Bukuroshja e cila në kohët e fundit ka gjetur shumë mbështetje tek fansat e saj ka paralajmëruar se gjatë verës do të vijë edhe me projekte tjera të reja, duke mos përjashtuar edhe mundësitë e sjelljes së ndonjë bashkëpunimi. (Express)


      Fibi - Inat [Teksti dhe Klipi]

Komente 1