Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidaim Aliu - Hajde Hajde Shpirto Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde hajde shpirto,
Ma trego at emer,

Kur pot shoh me sy,
Ma knaqe ket zemer,

Ref: 1x
Po po po zemra ty te don,
Jo jo jo ti mos u largo,
Po po sonte per ty po kendoj,'
Lojen tende shpirto jo nuk e harroj

Hajde hajde shpirto luj sonte me mu,
Un me ty e ti me mu zemrat mej afru,

Ref:1x
Po po po zemra ty te don,
Jo jo jo ti mos u largo,
Po po sonte per ty po kendoj,'
Lojen tende shpirto jo nuk e harroj
...........!!
Mentor
...........!!


Ky tekst u dërgua nga Mentor11


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fidaim Aliu
Publikimi: 26/04/2013


Fidaim Aliu - Hajde Hajde Shpirto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde Shpirto".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde Shpirto", por nuk këndohet nga Fidaim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidaim Aliu:


Komente 0