Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidaim Aliu - Duro Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


lum e lum sot shka kem prit lum shka shohin syt qdo dit shka me pa u perzi puna san farmerka san minifuna( rf. duro zemer duro shpirt shka po shohin syt qdo dit na u knaq shpirti edhe zemra kur po shohin lloj femrash 2)

sin katun e sin qytet tana qikat jan ba njejt sja lshojn rrugen as ni misit si bukuroshet e parisit
rf.
duro zemer duro shpirt shka po shohin syt qdo dit na u ndan shpirti edhe zemra kjur po shohin lloj lloj femrash (2)


Ky tekst u dërgua nga Hasan


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fidaim Aliu
Publikimi: 04/05/2008


Fidaim Aliu - Duro Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duro Zemer".
3. Video është e këngës "Duro Zemer", por nuk këndohet nga Fidaim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidaim Aliu:


Komente 0