Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidaim Aliu - Hajde Loqk Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


-ste kam pa e sme ke pa , qysh se kur na jemi nda ,veq me dit sa um ka marr malli mu dogj zemra sikur zjarri .
ref:
-ste kam pa e sme ke pa qysh se kur na jemi nda veq me dit sa um ka marr malli mu dogj zemra sikur zjarri.
ref:
-hajde loqk hajde shpirt po te thrras per qdo dit qysh po mun kshtu me ma ba mu qerrun kta sy met pa
-ste kam pa e sme ke pa qysh sekur na jemi nda o veq me dit sa um ka marr malli mu dogj zemra sikur zjarri .
ref:
-ste kam pa e sme pa qysh sekur na jemi nda o veq me dit sa um ka marr malli mu dogj zemra sikur zjarri .
ref:
-hajde loqk hajde shpirt po te thrras per qdo dit qysh po mun kshtu me ma ba mu qerrun kta sy met pa.


Ky tekst u dërgua nga Valona , Lola MitroFidaim Aliu
Publikimi: 17/12/2008


Fidaim Aliu - Hajde Loqk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Loqk".
3. Video është e këngës "Hajde Loqk", por nuk këndohet nga Fidaim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidaim Aliu:


Komente 0