Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidaim Aliu - Vala 900 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ahh dashni ne telefon
her pom gzon her pom idhnon
kur pom del vala 900 ah ket zemer ma bon tim (2x)

ref: (2x)
thirrem thirrem thirrem thirrem
ohh thirrem zemra jem
ja ne 044 ja ne 045

ah kur t'thirri n'telefon
oh her e kap e her se qon
kur pom del vala 900 ah ket zemer ma bon tim (2x)

ref: (2x)
thirrem thirrem thirrem thirrem
ohh thirrem zemra jem
ja ne 044 ja ne 045

ref: (2x)
thirrem thirrem thirrem thirrem
ohh thirrem zemra jem
ja ne 044 ja ne 045


Ky tekst u dërgua nga F & F


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fidaim Aliu
Publikimi: 15/06/2010


Fidaim Aliu - Vala 900
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vala 900".
3. Video është e këngës "Vala 900", por nuk këndohet nga Fidaim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidaim Aliu:


Komente 0