Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidaim Aliu - Shkurt E Shqip Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

shkurt e shqip
kom met bo per veti
edhe n'kirst kiameti
skom met lon rehat
as dit as nat

shkurt e shqip
kom me ta mush menjen
kom met hi ne zemer
pika ka mem ra sot mos met pa

ref (2x)
nuk te kom sod per neser
pasha kta dy sy
zemra jem sonte vdes
nese sjom me ty

shkurt e shqip
kom met bo per veti
edhe n'kirst kiameti
skom met lon rehat
as dit as nat

shkurt e shqip
kom me ta mush menjen
kom met hi ne zemer
pika ka mem ra sot mos met pa

ref (2x)
nuk te kom sod per neser
pasha kta dy sy
zemra jem sonte vdes
nese sjom me ty


Ky tekst u dërgua nga F&f


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fidaim Aliu
Publikimi: 04/01/2010


Fidaim Aliu - Shkurt E Shqip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkurt E Shqip".
3. Video është e këngës "Shkurt E Shqip", por nuk këndohet nga Fidaim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidaim Aliu:


Komente 0