Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidaim Aliu - Dashuria Ne Telefon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

mos me thirr ma n'telefon
se per ty osht tash shum von
mos qaj e mos vuj
sms ma mos me shkruj

mos me thirr ma n'telefon
se per ty osht tash shum von
mos qaj e mos vuj
sms ma mos me shkruj

ref(2x):
mos i thuj kujt qka mke pas
mos i thuj kujt qe mke dasht
mos e fol per mu as ni fjal
para syve sdu mem dal

mos me thirr ma n'telefon
se per ty osht tash shum von
mos qaj e mos vuj
sms ma mos me shkruj

mos me thirr ma n'telefon
se per ty osht tash shum von
mos qaj e mos vuj
sms ma mos me shkruj

ref(2x):
mos i thuj kujt qka mke pas
mos i thuj kujt qe mke dasht
mos e fol per mu as ni fjal
para syve sdu mem dal


Ky tekst u dërgua nga F&f


Nuk kemi video për këtë këngë.


Fidaim Aliu
Publikimi: 04/01/2010


Fidaim Aliu - Dashuria Ne Telefon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ne Telefon".
3. Video është e këngës "Dashuria Ne Telefon", por nuk këndohet nga Fidaim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidaim Aliu:


Komente 0