Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidaim Aliu - Dashuroj Kuq E Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Gjyshi ma la amanet, kurr u nisa per Gurbet.

Ku do bir qet bojsh mu shku, veq shqiptare me martu.

2x Hej jam Djal i ri, dashuroj veq Kuq e Zi, Hej jam Gyrbetqar, veq Shqiptare ka me marr.

Zemra sja fali as kujt, veq Shqiptares ja kam rrujt.

Pasha gjakun ne damar, veq shqiptare ka me marr.

2x Hej jam Djal i ri, dashuroj veq Kuq e Zi, Hej jam Gyrbetqar, veq Shqiptare ka me marr.

2x Hej jam Djal i ri, dashuroj veq Kuq e Zi, Hej jam Gyrbetqar, veq Shqiptare ka me marr.


Ky tekst u dërgua nga Granit H.Fidaim Aliu
Publikimi: 12/06/2015


Fidaim Aliu - Dashuroj Kuq E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuroj Kuq E Zi".
3. Video është e këngës "Dashuroj Kuq E Zi", por nuk këndohet nga Fidaim Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidaim Aliu:


Komente 0