Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidaim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Fidaim Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2017, Fidaim Gashi publikon albumin "Kenge Dasmash Live 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentKenge Dasmash Live 2017 (2017)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Iljas Limani

Ismajl Ismajli

Afrim Spahiu

Faton Avdyli

Qemal Stafasani

Arbnor Dulla

Ferki Veseli

Bujar Gashi

Arbër Aliu

Gzim Hajdini

Tags: Fidaim Gashi


Komente mbi këtë artist