Fidan Ahmeti
Fidan Ahmeti
Fidan Ahmeti
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Fidan Ahmeti është këngëtar i njohur. Më datë 18 Mars 2014, Fidan Ahmeti publikon videoklipin "Je Engjull".

Më datë 6 Nëntor 2014, Fidan Ahmeti publikon videoklipin "100 Arsye".

Në vitin 2014, Fidan Ahmeti publikon albumin "100 Arsye".

Më datë 27 Shtator 2018, Valon Bytyqi publikon videoklipin "Kush Je Kon", në bashkëpunim me Fidan Ahmeti. Kënga u punua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment.

Më datë 9 Dhjetor 2018, Labi & Fidani publikojnë videoklipin "Ja Le Zemres Pike". Muzika e këngës u punua nga Agon Neziri, teksti u shkrua nga Fadil Topalli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 14 Shkurt 2020, Fidan Ahmeti publikon videoklipin "Fsheht". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 27 Prill 2022, Fidan Ahmeti publikon videoklipin "Zemra E Punetorit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u realizua nga Agon Neziri.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0