Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidan Ahmeti - Vetem Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sonte me lot un po kendoj
Per at qe me la dhe shkoj e me harroj
Sonte ret e zeza kan ren mbi mu
Skam kujt ti them te du sa jam lendu

Reff 2
Vetem qaj vetem qaj
Nuk kam gzim tash vetem vaj
Krahun tim tash nuk je ti
Ska me dashuri

Sonte filloj vetmi e gjat
Ndoshta jam i pafat jam i pafat
Sonte shokt e mi pa ndar
Jan lotet qe skan te thar jo skan te thar

Reff 2
Vetem qaj vetem qaj
Nuk kam gzim tash vetem vaj
Krahun tim tash nuk je ti
Ska me dashuri.


Ky tekst u dërgua nga Bani

Fidan Ahmeti - Vetem Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Qaj".
3. Video është e këngës "Vetem Qaj", por nuk këndohet nga Fidan Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidan Ahmeti:


Komente 0