A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Fidan Hajrizi - Tallavaja Ka Lezet  (Feat. Turabi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

20/06/2018

2018-06-20T19:27:18

Featuring

Turab Hajolli

Orkestrimi:

Armend Mustafa

Këngë e albumit:

"O Melhem"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallavaja Ka Lezet" kënduar nga Fidan Hajrizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fidan Hajrizi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019