Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fidani - Termet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Termet".
3. Video është e këngës "Termet", por nuk këndohet nga Fidani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fidani - Termet  (Feat. Turabi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"O Melhem"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Turab Hajolli

27/07/2018

2018-07-27T16:00:13+00:00Turabi :
Hey lali te ka xhan eja se si bjen pishman xhan lali Shpirt te ka si ti nuk kam pa

Fidan :
Sikur termet moj lale je na qmende gjithve moj Xhane eja zemren ty do ta fal sa me pelqen smund ta pershkruj me fjal

Turabi :
Hey lali te ka xhan eja se si bjen pishman xhan lali Shpirt te ka si ti nuk kam pa

Fidan :
Sikur termet moj lale je na qmende gjithve moj Xhane eja zemren ty do ta fal sa me pelqen smund ta pershkruj me fjal


Më Shumë Këngë Nga Fidan Hajrizi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet