Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Largo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


lelelel eleele alele lelele

une po qaj e ti po qesh (2x)
ma nuk je qysh ke kon dje
e harrove dashnin qe e kem pas
tash po del ti me tjeter djal
reff:

largo largo se nuk muj me te pa ty zemren time shpesh here ma ke thy
largo largo se nuk muj me te pa ty
zemren time shpesh ti me ke thy

mu largo kurr te desha shume
zemra ime digjet pa ty sikur shkrumb(2x)

si femij jemi dashnore te dy
kuur mos te gezoft i madhi perendi
beseb ma ke dhene
tash je largu
nuk po muj prej mendjes ti me te harru

reff:

largo largo se nuk muj me te pa ty zemren time shpesh here ma ke thy
largo largo se nuk muj me te pa ty
zemren time shpesh ti me ke thy

mu largo kurr te desha shume
zemra ime digjet pa ty sikur shkrumb(2x)


Ky tekst u dërgua nga Gulu

Fidani Vogel - Largo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largo".
3. Video është e këngës "Largo", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:


Komente 0