Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidani Vogel - Qaj Zemra Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku jan fjale e premtimet
Ku mbet kja dashniii
Vetem vdekja zemra imee mu me ndan me ty,

Ketu ishin fjalet e tua
Shpirti mi the mua
Sonte ku na mbet dashnija e ku mbete tiii, 2x

Refrain:
Qaj zemra ime, ajo tjetrin tash e don
Haku im dikur ty ka met nzan

Vetem vdekja zemra ime mu me ndan me ty,
Ketu ishin fjalet e tua oo shpirti im
2x

Unazen ne gisht e mbaj edhe pse nuk jam me ty
A ka njeri ne ket bot qe te don si un
Kush ta mbushi mendjen ty, dhe me la tu qajt si thmi,
Ku i ki fjalt dikur se mi the tii

Ketu ishin fjalet e tua shpirti mi the mua
Sonte ku na mbet dashnia
E ku mbete ti

Refrain:
Qaj zemra ime, ajo tjetrin tash e don
Haku im dikur ty ka met nzan

Vetem vdekja zemra ime mu me ndan me ty,
Ketu ishin fjalet e tua oo shpirti im
2x

Qaj zemra ime, ajo tjetrin tash e don
Haku im dikur ty ka met nzan

Vetem vdekja zemra ime mu me ndan me ty,
Ketu ishin fjalet e tua oo shpirti im 2x


Ky tekst u dërgua nga I.Q

Fidani Vogel - Qaj Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Qaj Zemra Ime", por nuk këndohet nga Fidani Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fidani Vogel:


Komente 0