Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidush Aliu

Fidush Aliu
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Fidush Aliu është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 27 Janar 2013, Fidush Aliu publikon videoklipin "Lutja E Te Varferit".

Më datë 8 Korrik 2013, Fidush Aliu publikon videoklipin "Malli Për Babën".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1


Komente 1