Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fikret Dauti
  • Vendlindja:
  • Toplic (Gostivar) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 25 Qershor 1985
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Fikret Dauti është këngëtar i njohur. Ka filluar me muzikë në vitin 1998. Ka një djalë dhe një vajzë.

Më datë 2 Dhjetor 2012, Fikret Dauti publikon videoklipin "Ruaje Zemren Time".

Më datë 16 Maj 2013, Fikret Dauti publikon videoklipin "Ka Kush T'pret".

Më datë 18 Qershor 2015, Fikret Dauti publikon videoklipin "Ramazan M'kisht Mar Malli".

Më datë 7 Mars 2016, Fikret Dauti publikon videoklipin "U Kry".

Më datë 28 Prill 2017, Fikret Dauti publikon videoklipin "Te Kam Dashte". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 14 Dhjetor 2017, Fikret Dauti publikon videoklipin "Une Edhe Ti". Muzika e këngës u punua nga vetë Fikret Dauti, teksti u shkrua nga Suzana Fazliu.

Më datë 23 Janar 2019, Fikret Dauti publikon videoklipin "Me Qellim". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.

Më datë 13 Korrik 2019, Fikret Dauti publikon videoklipin "Ti Moj Zemër", në bashkëpunim me Ervin Gonxhin. Teksti i këngës u shkrua nga Vojsava Alia.

Më datë 5 Shkurt 2020, Fikret Dauti publikon videoklipin "Shum Von".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera

Më shumë artikuj nga Fikret Dauti »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet