{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fillimi I Fundit është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Anëtarët e Grupit ''Fillimi i Fundit'' kan qenë: • Adnan Dragaj, voc • Muhamet Veseli, git • Labinot Krasniqi, bas • Florent Boshnjaku, keys • Agron Dragaj, drum • Luan Tashi, drum Grupi është formuar në vitin: 1986, Prishtinë Dhe ka qenë aktiv deri në vitin: 1990...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0