Më mbaj mend (për 1 muaj)

Filloreta - Engjelli Ishe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

............. enderrova un gjdo nat qe ta kem ne krah prap ta shtrengoj dhe ti tregoj se pa te nuk mund t'jetoj se ai ishte gjithqka qe deri tash un kerkova ............. enderrova un gjdo nat qe ta kem ne krah prap ta shtrengoj dhe ti tregoj se pa te nuk mund te jetoj se ai ishte gjithqka qe deri tash un kerkova

ref:se engjell ishe ti ku mbete ti taniii se me le vetem ti ma fike driten tiiii
ref:se engjell ishe ti ku mbete ti tani pse me le vetem ti me le me lot ne syyy No ou ouu...

tash un jam me lot ne syyy prap mendoj per tyyyy mendoja qe prap un ta them te Dua the nkrah dua te tkem se ti je gjithqka qe un kerkova

tash un jam me lot ne syyy prap mendoj un per tyyyy mendoja qe prap un ta them te Dua the nkrah dua te tkem se ti je gjithqka qe deri tash un kerkova

ref:se engjell ishe ti ku mbete ti taniii se me le vetem ti ma fike driten tii
ref:se engjell ishe ti ku mbete ti tani pse me le vetem ti me le me lot ne syyy.............


Filloreta - Engjelli Ishe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjelli Ishe Ti".
3. Video është e këngës "Engjelli Ishe Ti", por nuk këndohet nga Filloreta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):


Komente 0