Më mbaj mend (për 1 muaj)

Filloreta Raçi - Si Qiell Si Diell  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

Asnjë Koment

03/06/2012

2012-06-02T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Qiell Si Diell" kënduar nga Filloreta Raçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Filloreta Raçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet