Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fifi - Kus Kus

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kus Kus".
3. Video është e këngës "Kus Kus", por nuk këndohet nga Fifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fifi - Kus Kus  (Feat. Eri Dee)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  76

Muzika:

Alandy

Muzika:

Eri Dee

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

2 🔥

Featuring

Eri Dee

30/04/2016

2016-04-30T17:00:02+00:00O my God , pom doket qe nuk o tum nejt mire qyky fustan
uh qyqa goca paske shtu ca kilogram
uaaa

Ref:
ni kllub full me qika t'mira
paska plot edhe çuna xhentila
bo mas meje pak ta jap zemren fap
khuuu sa i ça ça ça ça çart
ni kllub full me qika t'mira
paska plot edhe çuna xhentila
bo mas meje pak ta jap zemren fap
hëë iku fu fu fu fu fuckkkk

vers:
bjeri pak vetes mas bohesh pjeshke
bohesh dardhe , bohesh cope thjesht hupi do killa
lem rahat lem rahat lem rahat
what the fuck se bash pom hahet ni millka edhe pse shume pom vjen inati
se hic kurqysh nuk pom rrin fustani
mkane kap nervat ta mori djalli
mkane kap nervat ta mori djalli

e kus kus
a ka najkush
qe i don qikat e trasha
e kus kus
a ka najkush
qe i don qikat e shnosha
kus kus
a ka najkush
qe i don qikat e plota
kus kus
koka dikushh
bash qaj tipi qe synin o ka ma mush

o my God kqyre kqyre kqyre qysh o tum kqyr qaj tipi
o zemer o tum kqyr mu hahaha

Ref:
ni kllub full me qika t'mira
paska plot edhe çuna xhentila
bo mas meje pak ta jap zemren fap
khuuu sa i ça ça ça ça çart
ni kllub full me qika t'mira
paska plot edhe çuna xhentila
bo mas meje pak ta jap zemren fap
hëë iku fu fu fu fu fuckkkk

vers2:
pse sjom e holle
pse sjom e holle
sa han millka haje ni molle
oh krejt pom thon po sikleti mshkaterroj
qat tipin qatje gjithqysh perveti du ta boj
jo qe najsen po teper je ka ma then
erdh e mi hukati qeto fjale n'vesh tem
n'sekond em deshproj po e di qa duhet t'boj
masi veq em ftoje , n'gym me to bashke do shkoj

e kus kus
a ka najkush
qe i don qikat e trasha
e kus kus
a ka najkush
qe i don qikat e shnosha
kus kus
a ka najkush
qe i don qikat e plota
kus kus
koka dikushh
bash qaj tipi qe synin o ka ma mush


Ky tekst u dërgua nga brisi19916

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet