A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Fifi - Indiane


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/07/2019

2019-07-15T19:00:08

Music:

Kledi Bahiti

Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)


ua unaunaunana
ua tikna unana(x4)

Per ty sot
Do kercej banga
Aha per ty
Kohen e nala
Leje zemer,leje zemer
Ia shloje turnin
Thuje zemer,thuje zemer
Ca m'do mas shumti

Ref.:
Per ty sot bohem Indiane
yeah,yeah yeah Indiane
Leje sot ti me mu me dale
Leje mu me dale
uuuuuuuu
Momentin e gjeta
a uuuuuuuu
Ta them ca do zemra

ua unaunaunana
ua tikna (just stop)
ua unaunaunana
ua tikna unanax2

Bllof s'po du me dal bllof
Po ma lyp truni
Me ta me qu ka ni shots
I qoj naj sen
Kom frik se dojka me myt sot
ishalla s'lodhna kot,ishalla s'lodhna kot
Kshu qe
Just shake it,shake it
yeah shake it,shake it
Just shake it,shake it
yeah shake it,shake it
Se veç per to
yeah veç per to
Ca tu bo truni
Une sot kam me pa

Ref.:
Per ty sot bohem Indiane
yeah,yeah yeah Indiane
Leje sot ti me mu me dale
Leje mu me dale
uuuuuuuu
Momentin e gjeta
a uuuuuuuu
Ta them ca do zemra

ua unaunaunana
ua tikna (just stop)
ua unaunaunana
ua tikna unanax2

E ty zemren teme
Po ta jap ti merre
E ty zemren teme
Po ta jap ti meeeeeerre yeah

(Per ty sot bohem) INDIANE
Ref.:
Per ty sot bohem Indiane
yeah, yeah yeah Indiane
Leje sot ti me mu me dale
Leje mu me dale
uuuuuuuu
Momentin e gjeta
a uuuuuuuu
Ta them ca do zemra
Per ty sot bohem Indiane
yeah,yeah yeah Indiane
Leje sot ti me mu me dale
Leje mu me dale

ua unaunaunana (just stop)
(Replay)


Lyrics submited by  EriVinie-Cards (2)

2019-07-22 11:22:27
S'po du me dal bllof
Po ma lyp truni
Me ta qu ka ni shots
2019-07-22 11:18:04
E ty zemrën teme
Po ta jap, ti merre
E ty zemrën teme
Po ta jap, ti merre

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019