Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fifi & Young Zerka - Pa Gajle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Gajle".
3. Video është e këngës "Pa Gajle", por nuk këndohet nga Fifi & Young Zerka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fifi & Young Zerka - Pa Gajle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Young Zerka

10/07/2020

2020-07-10T16:12:05+00:00Ref: Take you to Ibiza mi gyal demm
Jo jo une pa ty nuk nisna pa gajle
Tik-tak e hajt edhe pak veten maje
Me bo haram me ty sem vjen marre

strofe 1:
Fifi: vetem fjale pate

Zerka: mos e bo bajate

Fifi: se pasha koken tate

Zerka : s’do mbaje me inate
Plas edhe ty nuk ta them
se e di mem pas ti bon shume problem

Fifi: e ti ki me plas nese dikush em flet Ama une me ty s’po du me pas problem

Zerka : Zemer a po thu diçka?
Se po du met ni vallah

Fifi: Zemer goja mas em ra
Se ti nuk je n’sy tum pa

Bridge: Baby make it
Easy for me
Easy for ya X2

Ref: Take you to Ibiza mi gyal demm
Jo jo une pa ty nuk nisna pa gajle
Tik-tak e hajt edhe pak veten maje
Me bo haram me ty sem vjen marre

Strofe 2:
Zerka: Jo jo mos rri ftohte
Se po du met pas ty sot
Take a shot
Du met pas me shume se ni nate
Ama, falma
Se me ty nihna si mbret
Frymen, nalma
E qysh e din ti vet

Fifi: Ça pretendove, kur mu em nxone
Pse u tregove?
E masnej u kthjellove, ti reagove
E e kuptove

Bridge: Baby make it
Easy for me
Easy for ya
X2

Ref: Take you to Ibiza mi gyal demm
Jo jo une pa ty nuk nisna pa gajle
Tik-tak e hajt edhe pak veten maje
Me bo haram me ty sem vjen marre


Ky tekst u dërgua nga  Albafi2330

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet