Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fifi - Hana (Feat. Dj PM & Dj Dagz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  22Kërkush si ti sma ka dasht shpirtin
Kërkush si ti ska pas frik që muj me u largu
Kërkush si ti sma ka ndreq tripin
Kërkush si ti mu kurr ngjum sëm ka përkund
Mama doren kapma zemren ama uu
Zoti mu mka pa ty te un tka pru
Pasha jeten tdu krejt jeten
Me kon jeta jeme
Zoti mu mka rujt ty me tu dorzu
Pasha jeten un krejt jeten hones kom me
I shkru per ty e mu per ty e mu per ty e mu hejeje
A ki me mdasht edhe kur tboj nervoz
Dej tplakem tbohem me skleroz
A ki me mdasht dhe kur kom me ti permend kejt
Gabimet njo ka njo un ty me rend
A ki me mdasht ti me mkuptu kur bohet që e kom tepru
A mundesh qat her avash me ardh me mkap e me mperqaf
Mama doren kapma zemren ama uu
Zoti mu mka pa ty te un tka pru
Pasha jeten tdu krejt jeten
Me kon jeta jeme
Zoti mu mka rujt ty me tu dorzu
Pasha jeten un krejt jeten hones kom me
I shkru per ty e mu per ty e mu per ty e mu hejeje
Per ty e mu per ty e mu per ty e mu.


Ky tekst u dërgua nga AlbanFilloreta Raçi (Fifi)
Featuring: DJ PM & Dj Dagz
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/02/2022
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Fatjon Miftari
Fyell, Kavall: Gent Hoxha
Guitar, Oud: Astrit Stafai
Mix & Master: Avaxus
Co-Workers: Djpm & Dagz
Post Production: Monet
Dressed: Dodona Avdiu
Hair & Makeup: Arber Bytyqi
Wig: Ajkune ProfessionalFifi - Hana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hana".
3. Video është e këngës "Hana", por nuk këndohet nga Fifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

13
10
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):


Komente 2