Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fifi & Tuna - Melaqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

TUNA:
eres muy loco
truni pom kerset
ti pom shokon
kapem ti per beli mos em lsho
boy when u dance you can turn me on, turn me on

FIFI:
Me kon e ke lon
ti kaq vone
ku po shkon
tregom se ment dojn mem lon
qaj telefon
pse po del nxon

REF:
TUNA
mbram mbram t'kom dashte
mbram mbram kom dasht me t'pase
a je ka ma bon me sy
tregom a po don dhe ti

FIFI
Mbram mbam kom plas
mbram mbram kejt mka shku mbrapsht
a takohem sot na dy
se mendja mka mbete te ti

TUNA
A po vjen zemer du me ta bo sherrin
a po vjen zemer bashke e nxojna terrin

FIFI
T'pash me tjeter sot
ta njofta kerrin
te kqyra seri
khu, qfar njeri

TUNA
Menimet e zjarrta une me ty i pata
se di pse e zgjata mbrame yeaah

FIFI
ti ma lujte trunin
ja nxirre funin
jom ka te thirri pse spe qel


REF:
TUNA
mbram mbram t'kom dashte
mbram mbram kom dasht me t'pase
a je ka ma bon me sy
tregom a po don dhe ti

FIFI
Mbram mbam kom plas
mbram mbram kejt mka shku mbrapsht
a takohem sot na dy
se mendja mka mbete te ti

FIFI

Cka po bon
me kon je
a je knej?
je online e pse seen po ma len
ma mir bllok
boma sot, idiot, je shume kot,
i pangopt

hajt kallxom
mbram a e knaqe
melaqen
a ke me lon njejt qysh mle mu
teper palidhje, veq nije
bash te njejtat fjale
permendesh i ka msu

TUNA
Menimet e zjarrta une me ty i pata
se di pse e zgjata mbrame yeaah

FIFI
ti ma lujte trunin
ja nxirre funin
jom ka te thirri pse spe qel


REF:
TUNA
mbram mbram t'kom dashte
mbram mbram kom dasht me t'pase
a je ka ma bon me sy
tregom a po don dhe ti

FIFI
Mbram mbam kom plas
mbram mbram kejt mka shku mbrapsht
a takohem sot na dy
se mendja mka mbete te ti


Ky tekst u dërgua nga LS. / inaFilloreta Raçi (Fifi) & Tuna
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/06/2022
Muzika: Filloreta Raçi (Fifi) & Tuna
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Fatjon Miftari
Mix: Fatjon Miftari
Master: Johan Bejerholm
Directed: Klaudia Shehu
Mua&Hair: Arber Bytyqi
Starring: Xhoana Cara, Iljada Baci, Ina Pashollari, Sonia Sallaku & Deni DunishaFifi & Tuna - Melaqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Melaqe".
3. Video është e këngës "Melaqe", por nuk këndohet nga Fifi & Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):


Komente 0