Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fifi & Flori Mumajesi - Larg U Largova (Feat. Haxhi Dauti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Fifi
Larg u largova
larg vendlindjes time
atje ku me rriti
ajo Nena Ime

Flori
Atje ku zemra te fle
atje ne varferi
ooo sa te mjer
ishin dhe prinderit e mi

Refreni
vajtooo ti zemra ime
loto ti per mua
vajto ti zemra ime
loto ti per mua
ooo jeta ime

fifi
nuk je rrit njejt si moshatart e tu
ke punu 12 vjet se jeta tka privu

flori
Dhe kam msu nuk arrihet gjo pa luftu
fifi
a mun mem pa nsy ata qe kurr sum kan besu
flori
ata me t pa duke u mbyt
e tjen mundi shpetimi
se mbytem ne e mbyt deshprimi
fifi
um kan ndihmu veq mi marr vargjet e mia
e un nbuk skisha me honger te shpia
um ksa marr malli per fmimin
flori
se kam jetu
Fifi
mka marr malli me ik nshpi
flori
skam ku me shku
fifi
po ta kisha ndor ta ktheja kohen pas
flori
mamit dhe babit jeten do ia kisha zgjat
fifi
amo ndor e ki me ndrru melodin
flori
amo duhet ne fillim me ndryshu shpiertin tim
a ki mem dasht prap ndryshe kur te jem
fifi
e n familjen time ti je Daja i fmis tem
Refreni
vajto ti zemra ime
loto ti per mua
vajto ti zemra ime
loto ti per mua
oo jeta ime


Ky tekst u dërgua nga Lili


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fifi & Flori Mumajesi - Larg U Largova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg U Largova".
3. Video është e këngës "Larg U Largova", por nuk këndohet nga Fifi & Flori Mumajesi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):


Komente 0