Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fifi - Unaza E Dashnise (Feat. Bes Kallaku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Unaza E Dashnise" kënduar nga Fifi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Unaza E Dashnise".

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN
Filloreta Raçi (Fifi)
Featuring: Bes Kallaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/06/2023
Muzika: Indrit Dode
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi) & Bes Kallaku
Produksioni: Apollo
Mix&Master: Apollo
Sax: Bledar Barjami
Casting: Couple Rn, Anik, HeronaFifi - Unaza E Dashnise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unaza E Dashnise".
3. Video është e këngës "Unaza E Dashnise", por nuk këndohet nga Fifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):


Komente 0