Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fifi - Trëndafil Blu (Feat. Ermal Fejzullahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3Unë të premtova se s'do qaj,
Fjalën dhe lotin dot s'e mbaj
Më fal, të lutem më fal
Për ku je nis, unë dot s'të mbroj
Dhe përsëri m'thu m'le të shkoj
S'kam forcë, ty ty me t'lon

Ref.
Të kam sjellur lule, zemra ime lule
Trëndafilat ngjyrë blu që i doje
I doje shumë,
Njësoj si unë

Më ke sjellur lule, zemra ime lule
Trëndafilat ngjyrë blu që i doja
I doja shumë,
Njësoj si muuu

Hajde tash i ndreqim
Krejt çka i kem prishë bashkë
Me logjik, pa logjik,
s'ka rëndësi veç ti heqim,
gjëmbat që i kem shtru
Njoni - tjetrit pa menuu
Dhimbja i ndryshon njerëzit
Dikon e bon t’pasjellshem
Dikon e bon t’heshtun
E dikon e bon t’lumtur shumë
E s’pe di cila pa ty jam unë

Ref.
Të kam sjellur lule, zemra ime lule
Trëndafilat ngjyrë blu që i doje
I doje shumë,
Njësoj si unnn!

Më ke sjellur lule, zemra ime lule
Trëndafilat ngjyrë blu që i doja
I doja shumë,
Njësoj si muuuu!
Filloreta Raçi (Fifi)
Featuring: Ermal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/09/2023
Muzika: Marsel Gunga, Saia & Filloreta Raçi (Fifi)
Teksti: Saia & Filloreta Raçi (Fifi)
Orkestrimi: Marsel Gunga
Produksioni: Gravity Music
Mix & Master: Apollo


Fifi - Trëndafil Blu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trëndafil Blu".
3. Video është e këngës "Trëndafil Blu", por nuk këndohet nga Fifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):


Komente 0