A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Finem
  • Ditëlindja:
  • 28 Tetor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  454
Këndon kryesisht: hip-hop

Finem është këngëtar. Megjithese shume i ri ne moshe, Klejdon
Dogjani apo Finem sic njihet nga publiku, ka arritur qe ne shume pak kohe te behet nje emer premtues i industrise se muzikes bashkekohore. Ai dallon ne stilin e tij unik.

Me date 20 Maj 2019, Finem publikon kengen e tij te pare “Benzi” ne bashkepunim me nje tjeter reper te ri ne industrin e muzikes, Solo. Kenga arriti qe ne shume pak kohe te marre miliona klikime dhe te behet hiti i momentit.

Me date 27 Qershor 2019, Finem u be pjese e “Friends Entertainment”, nen menaxhimin e se ciles ndodhen edhe shume artiste te tjere te talentuar si Tayna etj.

Finem ka njoftuar se se shpejti do publikoje videoklipin e tij me te ri, “Koka Prej Tirone”. Edhe kjo kenge eshte realizimi i producentit Arlenn, ndersa Finem ka publikuar trailerin e kenges se re ku njofton se kenga do dale se shpejti.

Më datë 29 Korrik 2019, Finem publikon videoklipin "Koka Prej Tirone".

Më datë 16 Gusht 2019, Finem & Solo publikojnë videoklipin "Jeni T'lodh".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019