Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem - Me Fakte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

A po doni me fakte?
A po me e drill?
Shife punen tane!
Po ta jap keshill.
Nisen dy motorra
Ty me t'kill..
Sy selinciatora.
Hic pa u drill
Ref: 2x

Jo me ne mor shok¿
Jo me ne mor cun
Jo se kena frik
Po ecim me kanun
Ju ka kap tuta,n'paranoj ju futa
Nisen thyhen koka po.. thyhen dhe hunda.
Dy pluma shko n'paqe
Po ty tkam dy vargje
Dy shok me dy vrasje,dy cerra t'vin n'lagje
Dy shpulla n'dy faqe
A doni me fakte..
Du video me dal,bohesh per ilace


Ky tekst u dërgua nga Finem fan esii❤️


Nuk kemi video për këtë këngë.


Finem
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/06/2022


Finem - Me Fakte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fakte".
3. Video është e këngës "Me Fakte", por nuk këndohet nga Finem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Finem:


Komente 0