Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem - Drill Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

Apo doni me fakte apo me drill
Shife punen tane po ta jap kshill
Nisen dy motorra ty me tkill
Dy silenciatora hiç pa u dridh x2

Kokokokokoko kokokriminel
Lujta lujta lujta majna hekrin nbel
Kokokriminel ma-majna hekrin nbel
Jo me ne mer shok jo me ne mer çun
Jo se kena frik po hecim me kanun
Ju ka kap tuta paranoj ju futa
Mir se t’thyjet koka por t’thyjet dhe huna
Dy pluma shkon n’paqe
Po ty tkom dy vargje
Dy shok me dy vrasje
Dy cerra t’vijn n’lagje
Dy shpulla n’dy faqe
A e doni me fakte
Dy video me dal
Bohesh per ilaçe

Apo doni me fakte apo me drill
Shife punen tane po ta jap kshill
Nisen dy motorra ty me tkill
Dy silenciatora hiç pa u dridh
Kokokokokoko kokokriminel
Lujta lujta lujta majta hekrin nbel
E errët o rruga kokokriminel
Jam rrit me kto çuna
Majna hekrin n’bel


Ky tekst u dërgua nga TotiFinem
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/11/2022
Teksti: Finem
Produksioni: Arlenn
Orkestrimi: Hufel Beatz
Directed: Alex Blitzz
Edited: Keid BallaFinem - Drill
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drill".
3. Video është e këngës "Drill", por nuk këndohet nga Finem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Finem:


Komente 1