Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fioralba Syla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Fioralba Syla është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2008, Fioralba Syla merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Bambolina". Në Dhjetor 2008, Fioralba Syla merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Bambolina". Më datë 15 Maj 2013, Fioralba Syla publikon videoklipin "Kaqurrelja". Më datë 19 Mars 2021, Fioralba Syla publikon videoklipin "Harrove". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Më datë 17 Korrik 2021, Fioralba Syla publikon videoklipin "Boll Me P...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Fioralba Syla, Fjoralba Syla

Komente 0