Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fioralba Syla

Fioralba Syla
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
Këndon kryesisht: pop

Fioralba Syla është këngëtare e njohur. Në Gusht 2008, Fioralba Syla merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Bambolina".

Në Dhjetor 2008, Fioralba Syla merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Bambolina".

Më datë 15 Maj 2013, Fioralba Syla publikon videoklipin "Kaqurrelja".

Më datë 19 Mars 2021, Fioralba Syla publikon videoklipin "Harrove". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 17 Korrik 2021, Fioralba Syla publikon videoklipin "Boll Me Prite". Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0