Fioralba Syla
Fioralba Syla
Fioralba Syla
  • Vendlindja:
  • Gjakovë
  • Ditëlindja:
  • 30 Gusht
  • Horoskopi:
  • ♍ Virgjeresha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop popullore moderne
Fioralba Syla është këngëtare e njohur. Në Gusht 2008, Fioralba Syla merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Bambolina".

Në Dhjetor 2008, Fioralba Syla merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Bambolina".

Më datë 15 Maj 2013, Fioralba Syla publikon videoklipin "Kaqurrelja".

Më datë 19 Mars 2021, Fioralba Syla publikon videoklipin "Harrove". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 17 Korrik 2021, Fioralba Syla publikon videoklipin "Boll Me Prite". Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films.

Më datë 2 Shkurt 2023, Fioralba Syla publikon videoklipin "Më Fal". Kënga u orkestrua nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

Më datë 9 Qershor 2023, Fioralba Syla publikon videoklipin "Hiqmu Qafe". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel.

Më datë 12 Korrik 2023, Fioralba Syla publikon videoklipin "Potpuri 2023". Kënga u orkestrua nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0