Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fioralba Syla - Harrove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A po ndihesh mire ti larg meje
A po knaqesh tash pa mu ooo
Me nje tjeter prane teje dhe njerezit e tu
Ata qe prej meje t’kane largu

Ref.
Harrove krejt i harrove
Dhurove puthje qe me vran
Lotet e zemres sime dhe pafajsia ime
Mallkojne ata qe na ndan

Ne nuk jemi me te vendi i vjeter
Per inat ndoshta ben sehir ooo
N’perqafim nje tjeter me ty ndihet mire
Su kujtove asnjehere me m’thirrë

Ref.
Harrove krejt i harrove
Dhurove puthje qe me vran
Lotet e zemres sime dhe pafajsia ime
Mallkojne ata qe na ndan


Ky tekst u dërgua nga Fioralba SylaFioralba Syla
Publikimi: 19/03/2021
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Fioralba Syla - Harrove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrove".
3. Video është e këngës "Harrove", por nuk këndohet nga Fioralba Syla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fioralba Syla:


Komente 0