Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fioralba Syla - Boll Me Prite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dije jeten m’ke ndryshu, ma ke ndryshu
T’ka fal zoti vec per mu, o vec per mu
N’zemren teme ti ke hy syni bukur syni zi

Ref. Boll me prit, boll me prit kalun ditet shkoj ni vit
Boll me prit, boll me prit c’ka me bo s’jom tu e dit
Erdhi koha per me m’marr unazen ti me ma dhan
Une dhe ti bashke pergjithmone

Per gjithe jeten te premtoj, o te premtoj
Une me ty kurre s’do gaboj, jo s’do gaboj
Une e ti japim betim ngrejm dolli per dashurine

Ref. Boll me prit, boll me prit kalun ditet shkoj ni vit
Boll me prit, boll me prit c’ka me bo s’jom tu e dit
Erdhi koha per me m’marr unazen ti me ma dhan
Une dhe ti bashke pergjithmone
Fioralba Syla
Publikimi: 17/07/2021
Video Produksioni: Imagine Films


Fioralba Syla - Boll Me Prite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Me Prite".
3. Video është e këngës "Boll Me Prite", por nuk këndohet nga Fioralba Syla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fioralba Syla:


Komente 0