Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fiqiri Teta

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Durres 
BIOGRAFIA: Fiqiri Teta është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 19 Tetor 2018, Fiqiri Teta publikon videoklipin "Kurbeti". Më datë 21 Tetor 2020, Fiqiri Teta publikon videoklipin "O Kurbet Qofsh Mallku". Teksti i këngës u shkrua nga Fiqiri Teta. Më datë 29 Prill 2021, Fiqiri Teta publikon videoklipin "Me Lot Po Qaj". Më datë 10 Korrik 2021, Fiqiri Teta publikon videoklipin "Fjalen Ja Dhash". Teksti i këngës u shkrua nga Fiqiri Teta. Më datë 1 Shtator 2021, Fiqiri Teta publikon videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

2 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Fiqiri Teta

Komente 2